Lannoo’s autoboek – Japan
68459
post-template-default,single,single-post,postid-68459,single-format-standard,bridge-core-3.1.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Lannoo’s autoboek – Japan

Lannoo’s autoboek – Japan

Inleidend, informatief en veelzijdig (auto)reisboek naar het “Land van de Rijzende Zon”. Start met de 3 mooiste reisroutes, dan de mooiste reisbestemmingen (met infokader, weliswaar zonder websites) op de 4 hoofdeilanden plus Okinawa, achteraan een reisatlas en een register.

10 hoogtepunten verdienen extra aandacht, w.o. de steden Tokio, Kyoto, Osaka (Expo 2025!), Hiroshima, het NP Joshin’etsu-Kogen, en natuurlijk de heilige (berg)vulkaan Fuji-san = symbool van Japan). De toeristische centra en bezienswaardigheden hebben een sterclassificatie (*, **, ***).

Zeer verzorgde en overvloedig geïllustreerde uitgave die vooral als inleiding (zowel voor de fascinerende cultuur als betoverende natuur, levensstijl, voeding) op een reis naar Japan wordt aanbevolen.

Uitgeverij Lannoo, Tielt, 2024, 352 p., ISBN 978 94 014 4228 2, €39,99

Contact: Hilde.Snauwaert@lannoo.be

Recensie: Patrick De Groote